Взаємодія з державними органами

Нещодавні події в Україні істотно вплинули на ведення бізнесу. Іноземний і український бізнес відзначає як присутність нових ризиків, так і появу нових можливостей. Антикорупційна кампанія, розпочата тимчасовим урядом після подій Евромайдану, відкрила міжнародному і українському бізнесу нові перспективи для діалогу з органами державної влади. Важливо відзначити, що бізнес отримав можливість будувати взаємини з владою прозоро і відкрито, повністю дотримуючись вимог Закону США про боротьбу з корупцією у міжнародній діяльності та Закону Великобританії про хабарництво.

Практика Sayenko Kharenko у сфері взаємодії з органами державної влади (GR) грунтується на неухильному дотриманні міжнародних етичних і професійних стандартів. Практика об'єднує команду спеціалістів з Києва та Лондона. Досвід нашої команди включає консультування з питань антикорупційного законодавства та адаптацію корпоративних політик іноземних компаній, розроблених згідно з вимогами Закону США про боротьбу з корупцією у міжнародній діяльності та Закону Великобританії про хабарництво, до українського антикорупційного законодавства; структурування і супровід проектів за участю державних компаній, включаючи дотримання технічних вимог законодавства про державні закупівлі та бюджетного законодавства; підтримку проектів державно-приватного партнерства; реалізацію нових ініціатив у регуляторній сфері; представлення інтересів клієнтів у ході приватизацій найбільших державних підприємств; а також грамотне управління інтересами бізнесу клієнтів і захист на законодавчому рівні у відносинах з державою.

Довірчі робочі відносини з політиками, законодавцями, громадськими діячами та іншими зацікавленими сторонами дозволяють нашій практиці GR ефективно надавати такі послуги українським та міжнародним клієнтам:

  • співпраця з державними органами на місцевому, регіональному та центральному рівнях;
  • стратегічне планування;
  • суспільна політика і розробка законодавства;
  • моніторинг та аналіз бізнес-середовища;
  • розробка громадської позиції і комунікація ключових ідей;
  • проведення юридичного аудиту (due diligence);
  • відстеження змін у правовому регулюванні у релевантних для клієнта сферах;
  • оцінка відповідності бізнес-процесів компанії діючої нормативно-правовій базі та аналіз наслідків можливих змін діяльності компаній; 
  • пряме спілкування та участь у діалозі з політиками і законодавцями, лобіювання, розширення можливостей компаній впливати на регуляторне поле у сфері їх діяльності;
  • зв'язки з громадськістю, зацікавленими сторонами та групами впливу, формування позитивної громадської думки.

Працюючи з клієнтами, ми тісно спілкуємося з власниками, топ-менеджерами та внутрішніми відділами зі зв'язків з громадськістю, що дозволяє нам зміцнювати суспільну позицію наших клієнтів і краще доносити специфіку їхнього бізнесу до відповідних органів публічної влади.