Нерухомість

Юристи Sayenko Kharenko надають юридичні консультації забудовникам та інвесторам, орендарям та власникам, кредиторам та позичальникам щодо всіх видів операцій з нерухомістю в Україні, включаючи придбання, будівництво і оренду офісних будівель, торговельних центрів, промислових об'єктів і житлових приміщень.

Основними напрямками нашої практики є:

  • придбання та будівництво об'єктів нерухомості (в тому числі отримання дозволу на придбання та оренду за участю нерезидентів, операції з землею та об'єктами, що мають спеціальний статус або становлять історичну цінність);
  • лізинг;
  • процедура зміни цільового призначення земельних ділянок;
  • акціонерне і боргове фінансування об'єктів нерухомості;
  • сек'юритизація активів, пов'язаних з об'єктами нерухомості;
  • оформлення земельних ділянок для об'єктів нафтогазової галузі та проектів у сфері альтернативної енергетики;
  • вирішення спорів, пов'язаних з нерухомістю.

Sayenko Kharenko забезпечує ефективний комплексний супровід проектів у сфері нерухомості, поєднуючи вузькоспеціалізовані галузеві знання і професійний досвід провідних юристів, що спеціалізуються на M&A, податковому та фінансовому праві.

Команда Sayenko Kharenko супроводжувала цілий ряд проектів з придбання об'єктів нерухомості, девелоперських та редевелоперських проектів по всій Україні. Наша команда володіє значним досвідом отримання різних видів дозволів, проектно-будівельної документації в державних органах та установах усіх рівнів на всіх стадіях супроводу проекту, у тому числі ліцензій та погоджень необхідних для здійснення будівництва. Фірма регулярно представляє інтереси власників і керуючих об'єктами нерухомості у переговорах щодо оренди офісних приміщень, торговельних і промислових майданчиків у всіх регіонах України.

У тісній співпраці з юристами фінансової, корпоративної практики та практики оподаткування, ми супроводжували низку інноваційних проектів за участю найбільших українських будівельних і агропромислових компаній: ХХІ Століття, Київ-Донбас, Київська інвестиційна група, Миронівський Хлібопродукт, ТММ та інші.

Юристи практик нерухомості та вирішення спорів напрацювали значний досвід консультування з питань врегулювання спорів, пов'язаних з будівництвом, виділенням земельних ділянок та інших питань у сфері землекористування.