Банкрутство та реструктуризація заборгованості

Протягом останніх декількох років Sayenko Kharenko супроводжувала більшість проектів із синдикованого фінансування українських банків, а також трансакцій на міжнародних ринках капіталу. Напрацьований досвід дозволяє нашій команді однаково ефективно консультувати як кредиторів, так і позичальників щодо розробки найприйнятніших схем реструктуризації проблемної заборгованості.

З початку світової фінансової кризи у 2008 р. фірма працювала над найбільшими проектами з реструктуризації заборгованості в Україні на загальну суму понад 12 млрд доларів США. Наша команда супроводжувала всі основні типи реструктуризацій, а саме: реструктуризації місцевих облігацій, єврооблігацій, комплексні реструктуризації кредитів, систем забезпечення тощо.

Фірма консультує міжнародних кредиторів, експортно-кредитні агентства, страхові компанії, державні установи, поручителів та позичальників з питань найбільших реструктуризацій в усіх основних галузях економіки, включаючи банківський, державний та страховий сектори, металургійну галузь, харчову промисловість, телекомунікації, нерухомість, роздрібну торгівлю та інші галузі.

Окрім реструктуризацій українських боргових зобов'язань, фірма регулярно супроводжує проекти з реструктуризації міжнародної заборгованості та продажу проблемних активів.